Pagrindinis » Automobilių pervežimas

Automobilių pervežimas

Dirbame visą parą ir be išeiginių
Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje bei LV, EE ir PL
Greitas atvykimas

Automobilių pervežimas

Kiekvieno automobilio savininko gyvenime gali pasitaikyti situacija, kai teks kreiptis dėl transporto priemonės pervežimo paslaugų. Gali atsitikti taip, kad transporto priemonė suges arba įvyks incidentas, kuris neleis toliau keliauti.

Be abejo, čia į pagalbą galima pasitelkti įmones, kurios specializuojasi automobilio transportavime. Tai ne tik patogu, bet ir efektyvu, nes šios įmonės dirba 24/7 ir atvyksta į jums reikiamą vietą.

Taip pat, svarbu paminėti krovinių gabenimo reikšmę. Tai itin aktualu verslo sektoriui, kuriam laiku pristatytas krovinys padeda užtikrinti sklandų prekių tiekimo procesą, taip optimizuojant laiką ir išlaidas. Žinoma, galima drąsiai teigti, kad efektyvus krovinių gabenimas yra vienas iš sėkmingo verslo akcentų.


Automobilio pervežimo tipai


Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų pervežimas

Esame parengę patikimus ir efektyvius sprendimus, kurie leidžia ne tik saugiai pervežti jūsų transporto priemonę, bet ir užtikrinti jos pristatymą laiku. Be to, mūsų profesionalus ir kvalifikuotas personalas gali pasirūpinti visomis logistikos detalėmis, kad jūsų patirtis būtų kuo malonesnė.

Naudodamiesi mūsų lengvųjų automobilių ir mikroautobusų transportavimo paslaugomis, galite būti tikri, kad jūsų automobilis bus pristatytas tinkamai ir be jokių rūpesčių.


Prabangių ir sportinių automobilių pervežimas

Prabangių ir sportinių automobilių gabenimas yra išties sudėtingas darbas, reikalaujantis daugiau žinių ir patirties ir, be jokios abejonės, meilės automobiliams. Tokie automobiliai dažniausiai išsiskiria neįprastu dizainu ir/ar specifikacijomis, todėl jų transportavimas gali tapti tikru iššūkiu, su kuriuo susidoroti pavyks tik tikriems savo srities profesionalams.

Jų didelė vertė, išskirtinis dizainas ir techninės specifikacijos reikalauja ypatingo dėmesio nuo pat pradžios – nuo transportavimo priemonių parinkimo iki tvirtinimo ir saugumo užtikrinimo. 


Sunkvežimių transportavimas iki 3,5 t

Ši paslauga yra ypač aktuali tiems, kurie dirba logistikos, statybos ar kituose sektoriuose, kur reikalingas sunkvežimių transportavimas. Mes suprantame, kokia svarbi yra paslaugos kokybė, todėl, naudodamiesi mūsų paslaugomis, galite būti tikri, kad jūsų sunkvežimis bus pristatytas saugiai ir laiku.

Be to, mūsų patyrę specialistai gali padėti išspręsti bet kokius klausimus, kad viskas vyktų sklandžiai.


Automobilių su žema pakaba pervežimas

Be jokios abejonės, tai itin aktuali paslauga sportinių ir prabangių automobilių savininkams. Mes, kaip patyrę specialistai, suprantame šių automobilių specifiką ir reikalavimus. Mūsų komanda yra pasirengusi užtikrinti tokių automobilių saugų ir efektyvų transportavimą.

Mes naudojame specializuotas priemones ir technikas, leidžiančias mums saugiai pakelti ir pervežti automobilius su žema pakaba. Tad, teikdami šią paslaugą, mes siekiame užtikrinti, kad jūsų automobilio pervežimas būtų sklandus.


Motociklų transportavimas

Mes suprantame, kad motociklai yra ne tik transporto priemonė, bet ir mylimas pomėgis. Dėl šios priežasties, mūsų komanda dirba itin atsakingai, kad užtikrintų jūsų motociklo saugų ir efektyvų pervežimą.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, galite būti tikri, kad jūsų motociklas bus pristatytas tiksliai ir laiku į nurodytą vietą. Taip pat užtikriname, kad šis bus transportuojamas atsižvelgiant į visus jūsų poreikius ir pageidavimus.


Kitos transporto priemonės ir kroviniai


Statybinės technikos transportavimas iki 4 t

Suprantame, kad statybinės technikos transportavimas yra labai atsakingas darbas, kurį atlikti reikia profesionaliai. Mūsų komanda, turinti ilgametę patirtį šioje srityje, gebės kruopščiai ir efektyviai organizuoti jūsų technikos transportavimą iki 4 tonų.

Be jokios abejonės, naudodamiesi mūsų paslaugomis, galite būti tikri, kad jūsų statybinė technika į nurodytą vietą bus pristatyta saugiai, sutartu laiku bei pagal visus reikalavimus.


Statybinių medžiagų transportavimas

Mes žinome, kaip svarbu, kad statybinės medžiagos būtų pristatomos laiku, nes tai gali turėti didelę įtaką visam statybų procesui. Mūsų komanda naudoja patikimus ir efektyvius būdus užtikrinti, kad jūsų statybinės medžiagos būtų pristatytos į nurodytą vietą be jokių problemų. Mes taip pat siūlome konkurencingas kainas ir lankstumą, kad galėtume patenkinti įvairiausius jūsų poreikius.


Specialiosios technikos transportavimas

Specialiųjų mašinų ir įrangos vežimas yra sudėtinga ir atsakinga užduotis, kuri reikalauja profesionalumo. Mūsų patyrusi komanda, kuri nuolat tobulina savo įgūdžius ir žinias šioje srityje, užtikrina, kad jūsų specialioji technika bus pervežta saugiai, efektyviai ir laiku į nurodytą vietą.

Taip pat siūlome lanksčias transportavimo sąlygas, kad galėtume patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Juk mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės pervežimo paslaugas, atitinkančias jūsų lūkesčius.


Automobilio pervežimas po įvykio ar jam sugedus

Patirtas įvykis gali būti itin nemaloni ir daug keblumų bei streso sukelianti situacija. Tačiau mūsų automobilio pervežimo paslaugos gali situaciją palengvinti. Mes pervešime jūsų automobilį iki nurodytos vietos ar serviso tolimesniam problemų sprendimui. Mūsų ekspertų komanda sugeba efektyviai ir saugiai tvarkytis su lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais ir sunkvežimiais, sveriančiais iki 3,5 tonos.


Automobilio pervežimas iš Europos šalių: Lenkijos, Latvijos ar Estijos

Mūsų siūlomos paslaugos apima ne tik automobilių pervežimą iš įvykio vietos arba sugedus Lietuvoje, bet ir transportavimą iš tam tikrų kitų Europos šalių, tokių kaip Lenkija, Latvija ar Estija. Mes užtikriname, kad jūsų transporto priemonė bus pervežta saugiai. Žinoma, esame pasirengę atlikti transporto priemonių gabenimą į bet kurį Lietuvos miestą, garantuodami greitą ir patikimą paslaugą.


Kada reikia transportavimo iš užsienio šalių?

Transportavimas iš užsienio šalių gali būti reikalingas įvairiais atvejais. Pirmiausia, tai aktuali paslauga tiems, kas nusprendžia pirkti automobilį iš užsienio. Įsigijus transporto priemonę, būtina ją saugiai ir patogiai pervežti iki nurodytos vietos.

Be to, transportavimas iš užsienio šalių gali būti reikalingas esant transporto priemonės remonto, techninės priežiūros ar kitokio pobūdžio darbų poreikiui užsienyje. Galiausiai, ši paslauga yra itin naudinga tiems, kam tenka patirti autoįvykį užsienyje. Mūsų komanda yra pasirengusi suteikti profesionalią pagalbą bet kokioje situacijoje, užtikrinant saugų ir efektyvų jūsų automobilio transportavimą.


Kodėl mes?


Paslaugų kokybė

Mūsų komandą sudaro tikri profesionalai, turintys aukščiausio lygio žinias transportavimo srityje. Taip pat mes užtikriname aukščiausios kokybės paslaugas, nuo pat transporto priemonės pakrovimo iki jos pristatymo.


Transportavimo greitis ir saugumas

Mes žinome, kad greitis ir saugumas yra dvi svarbiausios savybės. Mūsų patyrusi komanda įsipareigoja pervežti jūsų transporto priemonę greitai ir saugiai, kad ji būtų pristatyta nurodytu laiku ir be jokių pažeidimų.


Patikimumas ir patogumas

Teikiant transportavimo paslaugas mes stengiamės, kad viskas vyktų sklandžiai ir be jokių trikdžių, o mūsų klientai galėtų jaustis ramūs, žinodami, kad jų transporto priemonė yra patikimose rankose. Patikimumą garantuoja mūsų ilgametė patirtis, profesionalus personalas ir moderni technika, kurią naudojame pervežimams atlikti.


Transporto priemonių pervežimo paslaugų svarba ir nauda

Automobilio pervežimas yra esminis logistikos sektoriaus elementas, turintis didelę įtaką tiek fiziniams asmenims, tiek verslo organizacijoms. Tai suteikia galimybę saugiai ir efektyviai pervežti transporto priemones iš vienos vietos į kitą, neturint tam reikalingų priemonių.

Be to, transportavimas yra ypač naudingas esant gedimui ar nutikus autoįvykiui, kai savarankiškas važiavimas nėra galimas.

Transporto priemonės pervežimas taip pat padeda išvengti nereikalingo susidėvėjimo ir žalos, kuri gali atsirasti ilgalaikių kelionių metu. Tai yra ypač naudinga, kai pervežimas reikalingas naujoms ar brangioms transporto priemonėms, kurios gali patirti reikšmingą vertės praradimą dėl intensyvaus eksploatavimo.

Be abejo, transportavimo paslaugos suteikia patogumą ir ramybę, kad jūsų automobilis yra pervežamas kompetentingų ir patyrusių specialistų. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų transporto priemonė bus pristatyta tinkamai, paliekant jums daugiau laiko susikoncentruoti į kitus svarbius darbus ar įsipareigojimus.


SUSISIEKITE ✉️ / 📞

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.